0

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë shoqet shumë të njohura për publikun dhe mediat.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur ‘Godess Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e tyre plot stil ato që marin gjithmonë vëmendjen.

E sot, ato kanë dalë për drekë bashkë mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është Neca e cila duket që sot ka dalë pa grim dhe me flokë të parregulluara./ORAinfo/

SHPËRNDAJE