0

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Albatrit Muqiqit.

Martesa e tyre bëri bujë të madhe dhe u komentua për disa javë rresht në media, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Amelie, dhe janë edhe në pritje për tu bëra baba për herë të dytë, e që gjininë e të cilit nuk e kanë treguar ende.

Egzona gjatë kësaj kohe si shtatzëne ka ndryshuar shumë edhe pse prapë duket shumë bukur, e këtë e shohim në fotografitë e ndryshme që i publikon.

E në fotografinë që e ka publikuar së fundmi ajo duket aq bukur dhe ‘shkëlqen’. E veshur krejt zi, Egzona do ta ‘shkrijë’ burrin e saj Albatritin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE