0

Egzona Muqiqi po vahzon të jetë në qendër të mediave rozë.

Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë shumë të përfolur në publik që pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Për të folur për ta, ata kanë qenë të ftuar në një emision. e shoqja e Egzonës, Neca kur e ka parë ka publikuar një foto të saj në Instastory dhe I
ka vënë si mbishkrim një yll./ORAinfo/

SHPËRNDAJE