0

Gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, Egzona është një prej personazheve më të përfolura në publik e në media.

Është paraqitja e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil ajo që e bëri atë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe shumë e përkushtuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në palestër me veshje sportive. E ajo që merr gjithë vëmendjen është se Egzona po e fsheh fytyrën pa grim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE