0

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit

Edhe pse u bë e njohur në saje të Albatritit, Egzona famën më të madhe po e merr tani pasi ka krijuar dyqanin me veshje elegante për femra .

Ajo pjesën më të madhe të kohës e kalon atje dhe vazhdimisht poston veshjet e reja, përcjell ORAinfo.

Sonte, stafi i këtij dyqani e kanë mbajtur mbrëmjen e fundvitit ku Egzona ka postuar disa fotografi.

Por kunata e saj, Biona duket aq bukur sa ua merr vëmendjen të gjithave./ORAinfo/

SHPËRNDAJE