0

Egzonën nuk e pengojnë temperaturat e larta, besafon me veshjen sot në punë

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit dhe tani, Egzona Muqiqi është një emër shumë i përfolur në publik.

Famën e madhe tani po e arrin vetë me profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë e komentuar sidomospër veshjen e saj përherë plot stil.

Mirëpo, sot ajo ka shkuar në punë e veshur në komplete jo të përshtatshme për kohën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE