0

Egzona vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në vendin e punës dhe po merret me efektet e Snapit.

Duket se Egzona ka harruar se është në punë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE