0

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Për festën e vitit të ri, Egzona Muçiqi prezantoj një sesion fotosh të mrekullueshme, ku ajo dukej përrallore.

Bukuroshja nga Gjakova i dhuroj Albatritit një vajzë, Amelinë e ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse në pritje të ëmbël, Egzona shihet me një gotë vere në dorë.

Po e shpërfill këshillën e mjekut për të mos pirë alkool, apo?

SHPËRNDAJE