0

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona javën e kaluar lindi binjakë, por duket se menjëherë e ka marrë vetën pas lindjes dhe po duket sikur të mos ketë lindur fare.

Sot, ajo ka veshur fustanet më të bukura të dyqanit të saj dhe që po duket të top-formë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE