0

Sa bukur i rri ky fustan i kuq Edonës.

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të dalluara në mediat rozë.

Duke qenë tejet e përkushtuar rreth pamjes së jashtme, në çdo paraqitje shkëlqen, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, me një fustan të ngushtë dhe ngjyrë të kuqe këngëtarja duket tejet bukur dhe shkëlqen.

Si gjithmonë, nuk i mungon asnjëherë rregullimi në grim dhe flokë.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju.

SHPËRNDAJE