0

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Edona tregon se këtë foto ia ka bërë vajza e saj, Doa./ORAinfo/

SHPËRNDAJE