0

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAvip.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

E në foton e fundit shihet e mbushur me ari dhe po duket si nuse për qejfin e vjehrrës.

Gjithsesi edhe në këtë foto Edona po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE