0

Edona vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E në fotot e fundit e veshur me një fustan blu, ka rënë në sy barku i fryrë i Edonës, i cili ngjallë dyshimet se ajo është shtatzënë.

E me po atë fustan, motra e Edonës ka publikuar një foto të saj.

Me pjesën e fryrë të fustanit, duket se Edona ka dashur ta fshehë barkun e fryrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE