0

Edona Llalloshi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

E në një nga fotot e fundit të saj, ajo shihet me frizurën dhe grimin më të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE