0

Edona është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

E më e dashur është edhe pëe familjen e saj, ku këta të fundit i kanë dhuruar dhurata speciale, përcjell ORAinfo.

Përmes një fotografie të publikuar në profilin e Instagram, ajo ka paraqitur fëmijët dhe burrin e saj duke I’a uruar Ditën e Gruas.

Përpos biznesit, dhe aktiviteteve muzikore duket se Edona do t’a shijoj në maksimum ditën e saj.ORAinfo

SHPËRNDAJE