0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo mbrëmë ishte e ftuar në dasmën e dajlit të këngëtares Remzie Osmani.

E veshur me një fustan shumë të bukur, Edona shkëlqen në vallëzimin e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE