0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ditë me parë ka marrë pjesë në dasmën e djalit të këngëtares Remzie Osmani.

E veshur me fustan të ngushtë, Edona ka befasuar të gjithë. Barku i saj ka lënë të kuptohet se ajo mund të jetë shtatzënë.

Shikojeni videon dhe gjykoni vet… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE