0

Edona Llalloshi është këngëtarja kosovare që për vite i solli publikut shqiptar vetëm hite.

Këngët e saj dëgjohen e këndohen përherë me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Tani ajo është aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte.

Krahas kësaj nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E së fundi ajo ka publikuar një video ku duket se ka pritur mysafire motrën dhe shoqet e ajo nuk ka hezituar edhe të t’u shërbejë me pije e ushqim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE