0

Edona Llalloshi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me rozë dhe po duket tejet bukur.

Kohëve të fundit është përfolur se është shtatzënë, por në këtë foto barku i saj nuk po duket edhe aq i fryrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE