0

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo njihet për zërin e saj të veçantë e për këtë është edhe shumë e ftuar të performojë në dasma, festa, mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Edona së bashku me burrin këto ditë po qëndrojnë në Stamboll dhe nga atje kanë publikuar imazhe të ndryshme.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku ajo shfaqet shumë e lumtur në krahët e burrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE