0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke u kontrolluar nga djali i saj.

Me veprimet e djalit të Edonës do të qeshni edhe ju. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE