0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edonën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale ku ndiqet nga mijëra ndjekës.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në festë e ajo që merr gjithë vëmendjen është shtëpia e saj tejet luksoze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE