0

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Është aktive në skenën muzikore shqiptare që një kohë të gjatë dhe nuk është ndalur asnjëherë, përcjell ORAinfo.

Edona krahas profesionit është e përkushtuar shumë në familjen e saj, ku është e martuar dhe ka dy fëmijë.

E dje ajo duket se ka dalë për shëtitje me familjen, mirëpo, fëmijët e saj janë ata që e marrin gjithë vëmendjen me veshjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE