0

Edona Lalloshi është shumë e dashur për publikun.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, shkruan ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE