0

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/edonna-mp4-2″]

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo sot ka dal, e rregulluar bukur dhe me pallto të trashtë, Edona po duket një zonjë e vërtetë.
/ORAvip/

SHPËRNDAJE