0

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Ajo për një kohë të gjatë ishte shumë aktive me këngë të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo është më pak aktive në muzikë mirpo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur me plot stil dhe shumë elgeante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE