0

Edona Llaloshi ishte për vite një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe me koncerte e në mbrëmje.

Krahas kësaj nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në komplete të verdha por gjithë vëmendjen merr barku i saj e që duket se po i mohon të gjitha fjalët se është shtatzënë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE