0

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite i ka sjellur skenës muzikore shqiptare vetëm hite të padiskutuara.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti tani janë më pak aktivë me projekte muzikore, mirëpo janë shumë të pranishëm në dasma e koncerte.

Edona është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

Sot, ajo ka dalë me nusen e Milotit, Erxhinën, dhe që të dyja po duken më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE