0

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në një fustan të kaltër, mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendja shkoi tek barku i saj pasi së fundi është përfolur një shtatzëni e mundshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE