0

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është dasma dhe kanagjegji i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se në kokë ka vënë një detaj nga veshjet e nusërisë, mirpëo, këtë e ka kombinuar meveshje të përditshme e që i ka befasuar të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE