0

Bashkëshortja e Mozzikut, Lorenda tashmë është shumë e dashur dhe e njohur për publikun tonë.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj e cila po duket një foshnje shumë e ëmbël.

Por, ajo që bie në sy është përparësja e Hanës, e cila është nga firma “Gucci”.

Duket se Hana po rritet si një ‘princeshë’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE