0

Afrona Dika është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me Bleron, ku duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE