0

Fjolla Svirca Mehmeti është një emër shumë i përfolur në publik e medie rozë.

U bë e njohur fillimisht si gruaja e Alban Mehmetit dhe më vonë bujë të madhe bëri me paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Fjolla tani menaxhon një dyqan me bizhuteri dhe me të cilin ka arritur të ketë sukses të madh.

Ajo është majft aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto me të cilat na tregon se ka shkuar ta përcjellë motrën e saj për maturë, e ajo ju lë pa fjalë me pamjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE