0

U bë e njohur si e dashura e reperit të mirënjohur, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo dhe Majk nga lidhja e tyre e skurtër kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikua një foto ku shihet se ka shkuar të bëjë një ndryshim për Bajram, e që nuk ka hezituar menjëherë ta ndajë me fansat./ORAinfo/

SHPËRNDAJE