0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Së fundi Genta është duke qëndruar në Amerikë, vend në të cilin është duke e përgatitur edhe një videoklip.

Ajo tani ka publikuar një video ku shfaqet në vaskë me grim.

Me këtë veprim ajo ka befasuar edhe fansat e saj të shumtë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE