0

Kaltrina Mikushnica tani është një ndër personazheve më të përfolura.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër si moderatore, përcjell ORAinfo.

Kaltrina komentohet shumë sidomos për jetën private, ku është e martuar dhe është nënë e dy vajzave.

Para pak ditësh ajo u bë nënë për herë të dytë dhe menjëherë pas lindjes ajo e mori vetën.

Dje, në festën e shoqes së saj, Elitës, ajo ishte e ftuar, dhe ndonëse lindi para pak ditëve shkëlqeu në festën e shoqes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE