0

Arian Agushi është këngëtari i njohur nga Preshëva e që në publik njihet me emrin artistik, Gold Ag.

Që në paraqitjet e para ai u bë tejet i pëlqyer dhe bëri për vete publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ai përveç për këngët e tij, komentohet shumë edhe për jetën e tij private.

Së fundi ai ka publikuar disa foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në pamje duke i mbjellur flokët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE