0

Para pak më shumë se një muaj, këngëtarja e mirënjohur Gresa Behluli i dha fund beqarisë.

Si kanagjegji ashtu edhe dasma e saj madhështore bënë shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës, Gresa ka vendosur t’i shesë të gjitha fustanet e saj dhe paratë e fituara t’i dhurojë për bamirësi.

E çdo ditë ajo po i prezanton një nga një fustanet që i ka hedhur në shitje.

Sot, ajo ka veshur një fustan të kaltër e cili po e bën atë të duket si të ishte sirenë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE