0

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovar.

Para një muaji ajo u bë nuse ku bëri një kanagjegj dhe dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

E pas dasmës nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmmendjen është veshja e saj si adoleshente./ORAinfo/

SHPËRNDAJE