0

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/egi-mp4-3″]

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku shfaqet nga vendi i saj i punës.

E ulur para laptopit dhe e veshur me shumë stil, Egzona po shkëlqen në pamjen e fundit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE