0

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAvip.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me komplete të zeza dhe me shumë stil.

Në këtë pamje ajo po duket si një vajzë e re. /ORAvip/

SHPËRNDAJE