0

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video në instastory ku shfaqet shumë joshëse.

E veshur ngushtë, Nora po duket në super formë.

Për ku është nisur Nora me këtë veshje në këtë ditë vikendi, e din vetëm ajo… /ORAvip/

SHPËRNDAJE