0

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që atëherë është shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin e mirënjohur nga Shqipëria, Seldi Qalliu.

Ata tani janë ndarë, tani dhe që nga atëherë Mimoza shfaqet më tërheqëse se kurrë.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet e veshur në të shkurta dhe me poza provokuese./ORAinfo/

SHPËRNDAJE