0

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, është pamja e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse ajo që e bën edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Ajo, nuk po heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e në veçanti në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në komplete të kuqe dhe që po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE