0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që u bë tejet e njohur dhe e pëlqyer që në daljen e parë në skenë.

Ajo komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil dhe tejet tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet e veshur në komplete të bardha dhe pozat e saj provokuese morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE