0

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Përveç që është shumë aktive me këngë të reja ajo është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon as në emisione të ndryshme ku është e ftuar.

Dhe sot, ajo ka shkuar në emision te Labinot Gashi, e ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj plot stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE