0

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë sot e ajo që mori gjithë vëmendjen është fustani dhe grimi i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE