0

Learta Jakupi është emri që u bë i njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo bëri bujë në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është e përkushtuar si nënë dhe në profesionin e saj, Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e jelek, dhe që me këtë pamje i ‘sfidon’ të gjitha nuset./ORAinfo/

SHPËRNDAJE