0

Lediana Prenga është njëra ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen”.

Edhe përkundër vështirësive që pati në fillim, ajo nuk u dorëzua dhe tashmë është shumë e dashur për të gjithë, shkruan ORAvip.

Tashmë Lediana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme dhe të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me të zeza dhe po duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE