0

Ryva Kajtazi vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore, ajo vazhdon të merret më biznesin e saj.

Ryva vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka dal me pi kafe në një ambient të bukur. Ndërsa veshja e saj me shumë stil dhe flokët e saj të finerata marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE